Продемонстрували унікальний Peugeot 205 з двома моторами (Фото)

На сторінці «Peugeot 205 twin engined V6» в Facebook опублікували оголошення про продаж хетчбека Peugeot 205 GTI з двома двигунами. Господар машини, Мартін Томпсон, дає опис силового агрегату: це 6,0-літровий V12, однак насправді це 2 спарених V6, взятих у Peugeot 406 Coupe. Вартість моделі – 10 000 доларів.

Двигуни можуть працювати як в дуеті, так і по-окремо. В сумі вони виробляють 485 кінських сил (624 Нм крутного моменту). Однак список модернізацій не обмежений тільки установками: за словами Томпсона, він провів заміну майже всіх деталей. Великий спліттер в спойлер в стилі транспортного засобу для «Пайкс-Піка» проведений вручну. На збірку такого авто пішло трохи менше 13 000 доларів.

Зараз Peugeot 205 GTI виставлений на продаж за 10 000 доларів. Цінник знижений у зв’язку з поломкою переднього агрегату. Також необхідний ремонт задньої частини кабіни.

За додаткову плату Томпсон обіцяється віддати клієнту новий мотор з кованими шатунами і поршнями, і з уже встановленим приводним нагнітачем.


Не пропустіть