Чому водії будуть змушені пересісти на електромобілі

0

Американський президент Барак Обама запропонував обкласти нафтові компанії податком у розмірі 10$ за барель, що повинно сприяти новому етапу розвитку екологічно чистого виду транспорту, пише businessua.com.

Вже наступного тижня Президент США Барак Обама внесе до Конгресу пропозицію про введення в бюджет на 2017 фінансовий рік податку для нафтових компаній в розмірі 10$ за барель. Це дозволить, на його думку, отримати в бюджет близько 20 млрд доларів на рік. Ці кошти будуть спрямовані на створення екологічно чистого виду транспорту – електромобілів і електробусів, а також розвитку відповідної інфраструктури. Про це повідомляє прес-служба Білого дому.

Даний податок планується ввести строком на 5 років. Республіканські законодавці, які неодноразово стикалися з адміністрацією Обами з енергетичної політики, піддали різкій критиці пропозицію з такого оподаткування. Нагадаємо, що ціни на нафту впали минулого місяця нижче 30$ за барель, найнижчий рівень з 2003 року, що призвело до великого падіння виробництва “чорного золота” і відповідно скорочення прибутків нафтових компаній.


Не пропустіть