Водії-порушники маршруток потрапили в «чорний список»

0

Відтепер запорізькі водії маршруток, а також іншого громадського транспорту, які систематично порушують ПДР, будуть «оприлюднені» на сайті обласної адміністрації.

На сайті Запорізької ОДА з’явилися імена водіїв пасажирського транспорту, які в IV кварталі 2015 року порушили правила перевезень. А саме: відмовили в пільговому проїзді один і більше разів, управляли автобусом в стані сп’яніння, порушили встановлені обмеження швидкості руху або правила проїзду перехресть. Крім того, не виконували вимоги сигналів регулювання, а також нехтували правилами перевезення пасажирів – двічі і більше, повідомляє autocentre.ua.

У список водіїв-порушників потрапили 69 осіб. З них 22 шофера скоїли ДТП, 12 – відмовили в пільгах на проїзд, 15 проїхали на заборонний сигнал світлофора. Дані опубліковані станом на 1 січня 2016. В ОДА зазначають, що інформацію про порушення в пасажироперевезеннях може надати кожна людина. Списки будуть аналізуватися і доповнюватися. Ім’я водія-порушника буде виключено з «чорного списку» в разі, якщо він не буде порушувати правила протягом кварталу.


Не пропустіть