В Укравтодорі розповіли, де найближчим часом з’являться швидкісні дороги

Укравтодор розробив бачення розвитку мережі доріг.

Як повідомляє MMR з посиланням на прес-службу Укравтодору, проєкт передбачає з’єднання обласних центрів Заходу України між собою та з існуючими транспортними коридорами швидкісними дорогами з дозволеною швидкістю руху 110-130 км/год.

«Швидкісні дороги необхідні для підвищення мобільності населення та легкості ведення бізнесу. Саме тому – це один із довгострокових пріоритетів Укравтодору» – коментує Олександр Кубраков, голова Укравтодору.

Повне втілення проєкту планується завершити за 5 років.

В 2020 році до реалізації готовий проєкт із будівництва Північної об’їзної дороги м. Львів, а також першої черги обїзних доріг: Дубно, Стрий та Тернопіль. Фінансування обїздних доріг цих міст передбачено за рахунок кредитних та грантових коштів МФО. Міжнародні угоди з фінансуванню вказаних об’єктів вже укладено. Процедури закупівлі будуть оголошені найближчі місяці.

Будівництво північної об’їзної дороги Рівного для підключення Луцька до мережі швидкісних доріг вже розпочато.

Також планується виготовити проектно-кошторисну документацію щодо розширення «вузьких місць» на автомобільній дорозі М-06 між Рівним та Львовом, загальною протяжністю 47 км.

Міжнародну дорогу М-09 на ділянці Львів – Тернопіль, яка є частиною міжнародного коридору GO Highway, планується також розширити до 4 смуг руху по дві в кожному напрямку. Підготовка техніко-економічного обґрунтування здійснюється за рахунок коштів Світового банку.

В подальшому, передбачено з’єднати  коридори М-06 та М-09 між собою новою швидкісною дорогою в районі населених пунктів Ясенів та Золочів Львівської області, а також підключити Івано-Франківськ до автомобільної дороги М-09 по маршруту Унів – Перемишляни – Рогатин – Івано-Франківськ.


Не пропустіть