Claas в Україні буде випускати трактори Axos і Nexos

0

Як стало відомо Agropravda.com, в 2016 р Claas планує «відкрити нове дихання» двох лінійок малих фермерських тракторів – Axos і Nexos. За інформацією виробника, попит на такі трактори в Україні зростає, і Axos і Nexos будуть фермерам дуже доречні.

Axos

Малі фермерські трактори Claas Axos оснащуються двигунами Perkins об’ємом 4,4 л і потужністю від 74 до 102 к.с. з турбонагнітачем. Завдяки внутрішній системі рециркуляції відпрацьованих газів трактор Axos відповідає вимогам стандарту концентрації шкідливих речовин в Stage IIIa (Tier 3).

Діапазон постійної потужності до 300 об/хв і запас крутного моменту до 43% забезпечують підвищену ефективність двигуна при будь-якому числі оборотів.

В асортименті представлено дві моделі: базова модель C і преміум-модель для широкого спектра застосування CX.

Різні варіанти КПП надають користувачеві від 15 до 30 передач (V/R) зі швидкістю від 2 до 15 км/год в основному робочому діапазоні. Також доступний уповільнений хід з мінімальною швидкістю від 0,44 км/год. Максимальна швидкість досягає 40 км/год.

Радіус повороту 4,3 м і скорочена загальна довжина трактора Axos забезпечують комфортне керування в приміщеннях невеликого розміру.

Доступні версії з різною висотою кабіни – версія з високим дахом має висоту 2,61 м (з шинами розміром 30 “), версія з низьким дахом – 2,46 м (з шинами розміром 30”).

Claas Axos оснащені інтегрованими фронтальними підйомниками.

Nexos

У лінійці Nexos – чотири варіанти двигуна потужністю 101, 88, 78 і 72 к.с. (моделі 240, 230, 220 і 210 відповідно) з різними варіантами комплектацій. Двигуни – FPT об’ємом 3,2 і 4,5 л. Запас крутного моменту для різних моделей становить 26-34%.

Базова комплектація Nexos з повністю механічною коробкою передач і управлінням навішуванням може бути додатково оснащена в залежності від бажань користувача.

Доступно чотири варіанти коробки передач: 12V/12R з механічним реверсированием, 24V/24R з механічним реверсуванням і механічним знижуючим редуктором, 24V/24R з механічним реверсуванням і двоступінчастим перемиканням під навантаженням Twinshift, 24V/12R з гідравлічним реверсуванням Revershift і двоступінчастим перемиканням під навантаженням Twinshift .

Мінімальна швидкість Nexos – від 0,43 км/год, максимальна – до 40 км/год.

Продуктивність гідросистеми – від 85 л/хв до опціональних 111 л/хв загальної продуктивності завдяки контуру гідросистеми з 3 насосами.

На Nexos може бути встановлено до 4-х секцій гідророзподільника, одна з яких з регульованою подачею. Максимальний комфорт забезпечать чотири електронні секції. Управління в такому випадку здійснюється за допомогою зручного джойстика Electropilot і двох тумблерів. У максимальному оснащенні в наявності є вісім гідравлічних роз’ємів в задній частині трактора і шість для фронтальних робочих пристроїв.


Не пропустіть