«УАЗ» повернув Hunter на конвеєр

0

Компанія «УАЗ» відновила випуск позашляховика Hunter, знятого з виробництва в 2015 році. Про це повідомляє прес-служба автозаводу, пише autonews.com.ua.

Повернення «Хантера» на конвеєр пов’язане з «великою кількістю запитів від покупців, які потребують практичний і утилітарний позашляховик». Тепер Hunter укомплектують індикатором непристебнутого ременя безпеки, триточковими ременями і кріпленнями для дитячих сидінь ISOFIX на задніх сидіннях.

UAZ Hunter оснащується 2,7-літровим бензиновим двигуном, що розвиває 128 кінських сил і 210 Нм крутного моменту. Мотор працює з п’ятиступінчастою механічною коробкою передач. Поки немає інформації про відповідність цього сучасного двигуна стандарту Євро-5.

Як і раніше, позашляховик буде пропонуватися в трьох версіях: «Класик», «Трофі», а також «Прощальна серія», яка з’явилася в травні 2015 року.

Що ж, відмінний PR хід, в кращих традиціях Голівуду. Чекає «Прощальна серія-2».

Що стосується підвищеного попиту на автентичний УАЗик, то не малу роль грає і економічний фактор. Оскільки ряд виробників пішли з російського ринку, а повнопривідні, рамні моделі, які можуть «потягатися» з УАЗом, далекі від народу зі своїми цінниками.


Не пропустіть