Спецназ НАБУ отримав новенькі Ford і не тільки

0

9 лютого під час прийняття присяги спецназу НАБУ презентували і його новітні транспортні засоби, серед яких один БТР-3 і два мікроавтобуси Ford Tourneo Custom, пише autocentre.ua.

На урочистій церемонії прийняття присяги спецпідрозділу Національного антикорупційного бюро був присутній Президент України Петро Порошенко. «Тільки 2 місяці тому детективи НАБУ зареєстрували в Єдиному реєстрі досудових розслідувань перші кримінальні правопорушення. А сьогодні вже розслідуються понад 50 справ на загальну суму, що перевищує вже 1 млрд грн », – сказав він.

У складі спецназу Національного антикорупційного бюро буде 96 бійців. Що ж стосується транспортних засобів, то на урочистій церемонії прийняття присяги журналістам показали один бронетранспортер БТР-3, оснащений бойовим модулем з 30-мм гарматою і гранатометом. Але це, так би мовити, машина на крайній випадок.

А що ж стосується повсякденних поїздок, то спецназівці будуть їздити на новеньких мікроавтобусах Ford Tourneo Custom – дві таких машини, сіра і чорна, стояли поруч з бронетранспортером.

Нагадаємо, що модель Ford Tourneo Custom є пасажирською версією нового сімейства Custom, а його вантажна модифікація – Transit Custom – свого часу перемогла в престижному конкурсі «Міжнародний фургон 2013 року».


Не пропустіть