Автомобілістам масово повертають податок на розкіш

0

Податок на розкішні авто можна не платити, запевняють експерти. «Зміни до податкового законодавства мають вноситися за 6 місяців до початку податкового року. Оскільки цей строк не був дотриманий щодо, наприклад, податку на автомобілі класу «люкс» (а це 25 тис. Грн. На рік), то його реально оскаржити в суді. У минулому році було достатньо випадків, коли суд ставав на сторону позивача», – повідомив UBR.ua гендиректор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко.

При цьому він зазначив, що всі звернення до суду власників транспортних засобів завершувалися анулюванням податкових повідомлень.

«Більш того – зараз йде вал звернень людей, які все-таки сплатили ці 25 тис. Грн. але «передумали» і тепер вимагають повернення грошей. Чи поверне їм фіскальна служба стягнуте – не знаю, але рішення про повернення на руках у них є», – зазначив Назаренко.

У реєстрі судових рішень за минулий рік значаться десятки справ, що стосуються податку на легкові автомобілі з об’ємом двигуна понад 3 л. Велика частина податкових повідомлень анульована, але все ж були і випадки, коли суд встав на сторону податкових органів.


Не пропустіть