До уваги водіїв: нова технологія обкрадання авто

0

Хвиля автокрадіжок накрила столицю: лише за перший місяць року правоохоронці зафіксували майже півтори сотні зламаних та обкрадених автомобілів. Щодня поліція фіксує нові злочини, пише 24tv.ua.

Однією із жертв крадіїв став відомий журналіст Костянитн Андріюк. Із його закритого автомобіля на сигналізації поцупили речі посеред білого дня. Постраждалий навіть не одразу помітив, що машину обікрали.

Сигналізацію авто зчитали спеціальним пристроєм.

Автокрадіжки вже стали буденністю для Києва. Лише за перший місяць 2016 року викрали 145 машин. Незаконні проникнення в автомобілі фіксують щодня.

Утім, у поліції кажуть, що ситуація не критична. Зростання таких злочинів правоохоронці напряму пов’язують із подіями на Сході.

Злочинність перемістилася сюди. Більше угонів стало, але розкриття на такому ж рівні, як і минулого та позаминулого року,
— начальник головного управління поліції у Києві Андрій Крищенко.

Способів проникнути в автомобіль безліч. Зчитувальний пристрій може виглядати, як звичайний брелок на сигналізацію. Для проникнення ж до салону злодіям знадобиться від кількох секунд до кількох хвилин.

У групі ризику автомобілі усіх класів. Але найдешевші чи заводські сигналізації скануються за лічені секунди. Із тими, що дорожчі, злодіям доводиться працювати трохи довше.

На 100% застрахуватися від зламів неможливо: є безліч спецапаратури, яку злодії постійно модернізують. У крайньому випадку, зловмисники можуть вибити скло.

Та є перевірений спосіб, який, якщо не зупинить, то хоча би затримує крадіїв.

Можна поставити тумблер на розрив, наприклад, бензонасосу. Але це повинно бути прихованим,
— пояснив спеціаліст з аварійного відкриття замків Сергій Пагер.

Експерти радять, що найкраще від крадіжок та угонів вас застрахує нормальний паркінг, де ваш автомобіль надійно охоронятимуть.


Не пропустіть