Не пропустіть: Volkswagen може почати розпродаж брендів

0

Під продаж можуть попасти вантажні бренди MAN і Scania, а також мотоциклетна марка Ducati, пише auto.mail.ru.

Концерн Volkswagen може продати відразу кілька належних йому марок, щоб компенсувати втрати від скандалу, пов’язаного із заниженням рівня шкідливих викидів дизельних двигунів ( «дизельгейт»). Про це з посиланням на власні джерела повідомляє видання The Detroit Bureau.

Як пояснив представник Volkswagen американським журналістам, зараз в першу чергу мова йде про продаж вантажних марок Scania і MAN. Ще однією можливістю могло б бути первинне публічне розміщення акцій даних компаній на біржі.

«Ми розглядаємо всі можливості у зв’язку з виходом на нові ринки – від можливого продажу до виходу на біржу», – пояснило джерело видання. Одночасно інсайдер пояснив, що рішення навряд чи буде прийнято найближчим часом.

За даними аналітиків компанії Citi, вартість двох компаній може становити близько 13,5 млрд доларів. Цієї суми буде достатньо для покриття негативних наслідків «дизельгейта», збиток від якого оцінюється в 7 млрд доларів. А в разі, якщо збитки, понесені «Фольксвагеном», виявляться ще вище, то не можна виключати продаж ще одного бренду, що належить німецькому концерну, – італійської мотоциклетної марки Ducati.


Не пропустіть