Автомобілі ЗіЛ більше не зійдуть з московського конвеєра

0

Найстаріший російський автомобільний завод ЗіЛ у Москві, який в лютому мав відсвяткувати сторічний ювілей, припинить своє існування, пише ua1.com.ua.

В департаменті майна Москви повідомили, що після ліквідації цех зі штампування запчастин переїде в технополіс “Москва”. На цей момент на заводі ще виробляє комплектуючі для автомобілів спільна російсько-японська компанія Alpha Automotive Technologies (ААТ).

Серед продукції понад 150 видів дахів, капотів, крил та інших комплектуючих для машинокомплектів альянсу “Renault — Nissan — АвтоВАЗ” і “Peugeot — Citroen — Mitsubishi”. Потужності ААТ перебазують в новий цех в будівлі С24 технополісу “Москва”. Рішення про переїзд прийняли, щоб зберегти чинне автовиробництво і щоб звільнити території заводу ЗіЛ під нову забудову.

Зазначимо, що на цей момент завод практично знесений, а із 60 тис. співробітників залишилося близько 300 осіб.

Нагадаємо, що завод ЗіЛ був побудований у 1916 році і на ньому виготовляли вантажівки. Перший контракт на постачання півтори тисячі машин замовникам був укладений наприкінці лютого 1916 року. За весь час роботи підприємство не раз змінювало свою назву, пережило націоналізацію, громадянську і Другу світову війни.


Не пропустіть