У Росії на тлі кризи розкупили всі Lamborghini

0

Незважаючи на кризу, що продовжується, і загальний спад рівня продажів автомобільної продукції, в Росії зростає попит на елітні марки машин. Покупці активно розкуповують спорткари відомого італійського виробника Lamborghini, пише znaj.ua.

Про це повідомив генеральний директор компанії “Lamborghini Москва” Сергій Мордовін. Всю продукцію, виділену для російського ринку на поточний рік, за його словами, вже розпродано. Для Росії вона передбачена в обсязі 25 автомобілів. Компанія продовжує приймати замовлення на свою продукцію. Але нові автомобілі надійдуть в автосалони в 2017 році. У 2015 році продажі фірми в Росії виросли на 31% в порівнянні з минулим роком.

Мордовін уточнив, що компанія отримала два замовлення на майбутні поставки. Він додав, що замовники сплатили свої замовлення і автомобілі вони отримають тільки через рік.

Також російських клієнтів дуже зацікавив новий кросовер Lamborghini Urus. У продажу він з’явитися лише в 2018 році. Директор пояснив, що вони борються за право першими володіти цією моделлю на території Росії.

Нагадаємо, на автосалоні в Женеві в березні представлять нову модель Lamborghini під назвою Centenario. Її вартість становитиме 1,75 мільйона євро. Автомобіль ще ніхто не бачив, але вже продано 40 машин. Для придбання потрібно внести внесок в 500 тисяч євро.


Не пропустіть