Українці активно переходять з бензину на “дизель”

0

Третина куплених в січні легкових авто були на “важкому” паливі, пише segodnya.ua.

Продажі за січень 2016 року показують, що український авторинок посилено заселяється автомобілями з дизельними моторами. За перший місяць нового року продажі цього типу автомобілів зайняли рівно третину всього автомобільного ринку.

Легковий сегмент відзначився зростанням продажів іменного автомобілів на “важкому” паливі. За місяць українці придбали 33,7 відсотка дизелів.

Сегмент комерційних автомобілів зможе похвалитися 78% “дизельних продажів”, інші частки розподілилися так: 14 відсотків за бензин і 8 відсотків за газо-балонне обладнання.

Сегмент автобусів традиційно представив 70 відсотків продажів дизельних автомоторів, 27 відсотків – на газі і три відсотки на бензині.

Отже, за січень 40 відсотків автомобілів в Україні продалося саме з дизельними двигунами, вісім відсотків на автомобілі з газобалонним обладнанням і 51 відсоток з бензиновими двигунами.

Це означає, що частина продажів бензинових автомобілів зменшилася на п’ять відсотків, а на дизелі і газі збільшилася на три і два відсотки.


Не пропустіть