5000 євро – бонус при купівлі електромобіля від уряду

0

Уряд Німеччини, подбавши про своїх громадян, вирішив простимулювати автомобілістів на купівлю саме екологічно чистих автомобілів. Тепер, при покупці автомобіля класу «електрокар», з бюджету країни буде виділятися, п’ять тисяч євро, пише automotoclub.info.

Поштовхом до такого нововведення, стали низькі темпи покупок електричних автомобілів. За минулий рік, жителі Німеччини придбали, в загальній складності, трохи більше 12,3 тисяч електромобілів. Але такий показник зовсім не влаштовує влади країни. У планах уряду, закладених на найближче десятиліття, продаж як мінімум близько одного мільйона примірників на рік.

Крім того, керівництво країни звернулося до автовиробників, щоб поділити порівну ношу капіталовкладень на цю знижку. В уряді вважають, що саме автомобільні концерни, безпосередньо зацікавлені в зростанні попиту на електромобілі, і зобов’язані стимулювати, по мірі можливості, покупців. Тому тимчасове вливання фінансів в дану знижку, 2,5 тисячі євро, буде хорошим стратегічним і маркетинговим ходом для таких компаній.

Затьмарюють надії про підвищений попит на електромобілі тільки ціни на нафту, які значно впали в ціні, чим збільшили привабливість автомобілів звичайного типу.


Не пропустіть