Іноземці навчаються їздити на українських машинах

0

ПАТ «АвтоКрАЗ» завершив курс навчання чергової групи зарубіжних механіків, що проводився в рамках укладеного на початку року зовнішньоекономічного контракту, пише hyser.com.ua.

Програма перебування на підприємстві іноземних фахівців включала теоретичну і практичну частини. Курсантів навчали водінню, особливостям експлуатації, технічного обслуговування і ремонту автомобілів КрАЗ спеціального призначення.

Теоретична частина тренінгів проводилася фахівцями ПАТ «АвтоКрАЗ» в навчальному центрі підприємства, оснащеному на найвищому технічному рівні. При навчанні використовували розрізні макети вузлів і агрегатів серійних автомобілів КрАЗ, а також діючий макет всюдихода КрАЗ-6322. Практика проводилася в цехах складального виробництва і на випробувально-демонстраційному полігоні автозаводу.

Після закінчення навчання іноземні механіки отримали сертифікат про успішне закінчення курсу. Прощаючись, вони подякували за високий рівень підготовки і якість тренінгів, а також відзначили сучасне технічне оснащення навчального центру, оригінальні тренажери і наочне приладдя.

Слід зазначити, що в 2015 році на базі навчального центру ПАТ «АвтоКрАЗ» навчання пройшли близько 100 зарубіжних фахівців. Завдяки такій практиці навчання представників замовника в рамках всіх зовнішньоекономічних контрактів заводу вдалося виключити необгрунтовані претензії, що виникають в основному через неправильну експлуатацію і ТО автомобілів КрАЗ.

Крім навчання іноземців, навчальний центр підприємства здійснює підготовку власного персоналу, щорічно інвестуючи на ці цілі близько одного мільйона гривень. Зокрема КрАЗ здійснює підвищення кваліфікацій, категорій інженерно-технічним працівникам, підготовку і перепідготовку робітників і підвищення їх розряду тощо. Всього в 2015 році навчальним центром автозаводу підготовлено 994 працівника, в числі яких підвищили кваліфікацію 382 особи з числа керівників, фахівців і службовців , 264 інженерно-технічних працівники, ще 78 осіб ІТП – підвищили категорії. У зв’язку з необхідністю комплектації робочими кадрами вакантних місць центром з підготовки та навчання персоналу підготовлено 124 робочих, навчено другупрофесії – 93 чол, підвищили розряд – 195 осіб.

Крім цього, в минулому році, на Кременчуцькому автозаводі пройшли практику 138 студентів вузів і близько 300 учнів ПТУ.


Не пропустіть