В Україні хочуть посилити покарання за блокування доріг

Міністерство внутрішніх справ спільно з Національною поліцією виступають за посилення відповідальності осіб за блокування транспортних комунікацій.

Про це на координаційній нараді в Офісі генпрокурора заявив голова Національної поліції Ігор Клименко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Міністерство внутрішніх справ і Нацполіція ініціювали внесення змін до законодавства в частині посилення відповідальності за блокування транспортних комунікацій”, – сказав Клименко.

За його словами, одні з найчисленніших є масові акції, які проводяться з метою привернути уваги керівництва держави до проблем формування територіальних громад.

З початку року таких акцій відбулося кілька сотень, участь в яких взяли понад 11 тисяч громадян, і при цьому невдоволені запропонованими принципами формування ОТГ учасники акції «взяли за звичку» перекривати дороги, заявив Клименко.

“Чи не кожна друга акція проводиться саме у такий спосіб. У порівнянні з минулим роком, кількість масових акцій з перекриттям доріг збільшилася вдвічі. Очевидно, що така форма протесту вкрай негативно впливає на життєдіяльність населення і призводить до значних фінансових втрат”, – зазначив голова Національної поліції.


Не пропустіть