Купити автомобіль «Ланос» в Росії виявилося неможливим

3

Соцмережі підірвала інформація, що вітчизняний «Ланос» в Росії коштує мало не вдвічі дешевше, ніж в Україні. «Автоцентр» перевірив цю інформацію.

За інформацією, яку останнім часос розповсюджували в багатьох соціальних мережах, вартість ЗАЗ Lanos з автоматичною коробкою передач в Україні становить 9600 доларів США, а в Росії – 5182 доларів. У зв’язку з цим багато користувачів обурювалися такій несправедливості, а деякі зібралися в сусідню країну за вигідною покупкою. Як виявилося, ця інформація не відповідає дійсності.

Як повідомили «Автоцентру» в прес-службі корпорації «УкрАВТО», яка є власником Запорізького автозаводу і дистриб’ютором автомобілів ЗАЗ, «останнє відвантаження автомобілів ZAZ на адресу нашого російського дистриб’ютора «ЗАЗАВТОРУС» відбулася в жовтні 2013 року. Компанія «ЗАЗАВТОРУС» відзвітувала про закінчення продажу автомобілів бренду ZAZ в РФ 31 січня 2014 року. Більше офіційних поставок з ПАТ «ЗАЗ» на адресу компанії «ЗАЗАВТОРУС» не проводилося».

Таким чином, в 2016 році в Росії ніяк не могли продаватися нові автомобілі ЗАЗ Lanos. Можливо, вони є на ринку старих автомобілів, і в цьому випадку за них можуть просити 5 тисяч доларів. Більше того, навіть в Україні знайти «Ланос» з автоматичною коробкою передач вже проблематично. Як відомо, у зв’язку з введенням стандартів Євро 5 Запорізький автозавод відмовився від виробництва цієї версії. На складах залишилися автомобілі, випущені в минулому році, тільки в кузові седан, за ціною 245 400 грн, що в перерахунку на долари США відповідає 9422 доларів.

Таким чином, бізнес на перегоні нових «Ланосів» з Росії виявився неможливим через їхню відсутність в цій країні.


Не пропустіть