Стало відомо, в якому стані водій BMW ганявся з поліцією

Погоня столичних поліцейських зі стріляниною за BMW 7 лютого, в ході якої убитий 17-річний пасажир іномарки, викликала широкий резонанс в суспільстві, пише autocentre.ua.

Думки співгромадян розділилися – одні підтримують дії правоохоронців, інші навпаки – звинувачують їх у непрофесіоналізмі і перевищенні службових повноважень, що призвело до загибелі молодого хлопця. Втім, до цих пір не зовсім зрозуміло, що спонукало водія BMW на такі неадекватні дії – 40-хвилинні шалені перегони з копами по нічних вулицях Києва.

stalo-izvestno-v-kakom-sostoyanii-voditel-bmw-gonyalsya-s-politsiey

stalo-izvestno-v-kakom-sostoyanii-voditel-bmw-gonyalsya-s-politsiey-1

І ось через тиждень після цієї гучної події все-таки знайшлася відповідь на це питання – виявляється, на момент погоні водій BMW перебував у стані наркотичного сп’яніння. Про це свідчить акт медичного огляду Ростислава Храпачевського №000566, проведеного в Київській наркологічної клінічної лікарні «Соціотерапія» 07.02.2016 о 08:20. Відповідна скан-копія цього акта викладена на сайті dtp.kiev.ua

Впевнені, що після цього шокуючого факту пристрасті тих, хто захищає молодого хлопця, стихнуть – уявляєте, яку смертельну небезпеку він ніс для оточуючих і яку страшну біду він міг накоїти в такому стані. Добре, що при цьому ніхто із сторонніх людей не постраждав! При цьому цілком очевидно, що своїми неадекватними діями Ростислав Храпачевский спровокував смерть свого товариша. Втім, остаточну і правову оцінку всім учасникам цієї події дасть суд.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • ока

    Дебільна тварина.

  • Виктор

    Патрульные поступили правильно!!! Всякие уроды распоясались на дорогах, давно пора навести порядок. Смерть того малолетнего засранца на совести этого выродка за рулём.
    Если полицейский не имеет права применить оружие для защиты граждан, то нахрена тогда нужна такая полиция !?