Стало відомо, в якому стані водій BMW ганявся з поліцією

2

Погоня столичних поліцейських зі стріляниною за BMW 7 лютого, в ході якої убитий 17-річний пасажир іномарки, викликала широкий резонанс в суспільстві, пише autocentre.ua.

Думки співгромадян розділилися – одні підтримують дії правоохоронців, інші навпаки – звинувачують їх у непрофесіоналізмі і перевищенні службових повноважень, що призвело до загибелі молодого хлопця. Втім, до цих пір не зовсім зрозуміло, що спонукало водія BMW на такі неадекватні дії – 40-хвилинні шалені перегони з копами по нічних вулицях Києва.

stalo-izvestno-v-kakom-sostoyanii-voditel-bmw-gonyalsya-s-politsiey

stalo-izvestno-v-kakom-sostoyanii-voditel-bmw-gonyalsya-s-politsiey-1

І ось через тиждень після цієї гучної події все-таки знайшлася відповідь на це питання – виявляється, на момент погоні водій BMW перебував у стані наркотичного сп’яніння. Про це свідчить акт медичного огляду Ростислава Храпачевського №000566, проведеного в Київській наркологічної клінічної лікарні «Соціотерапія» 07.02.2016 о 08:20. Відповідна скан-копія цього акта викладена на сайті dtp.kiev.ua

Впевнені, що після цього шокуючого факту пристрасті тих, хто захищає молодого хлопця, стихнуть – уявляєте, яку смертельну небезпеку він ніс для оточуючих і яку страшну біду він міг накоїти в такому стані. Добре, що при цьому ніхто із сторонніх людей не постраждав! При цьому цілком очевидно, що своїми неадекватними діями Ростислав Храпачевский спровокував смерть свого товариша. Втім, остаточну і правову оцінку всім учасникам цієї події дасть суд.


Не пропустіть