Думка фахівця: що потрібно змінити в роботі української поліції

0

Підвищити ефективність діючої системи можна і без всяких технологій. Для цього достатньо просто застосувати здоровий глузд. Таку думку висловив IT-фахівець Дмитро Дубілет.

Днями я припаркувався в недозволеному місці і мене оштрафували поліцейські. Дуже коректно, ввічливо, я отримав задоволення.

1455693652_12743592_10153982396398552_4850239091600370670_n

На фото – бланк, який поліцейський заповнював хвилин 10. Цей бланк був створений в ті часи, коли основна місія ДАІ була вимагати з водіїв гроші. Давайте подивимося, чи можна його скоротити, тим самим збільшивши продуктивність праці поліцейських (а, отже, і безпеку в місті) і задоволеність громадян.

Ось мої пропозиції:
– ПІБ водія на бланку довелося писати три рази. Треба переформулювати так, щоб тільки один.
– на топ-10 типів порушень зробити галочки (у них відразу і опис, і штраф, і посилання на Кодекс). Тоді в 90% випадків не доведеться писати від руки епоси.
– Місце народження, місце проживання і місце роботи – зайві поля. Це все є в базі, якщо комусь раптом треба.
– Написання суми штрафу словами – це взагалі шик. Так і бачу, як в старі-добрі часи даішники креативили, як ще роздути бланк для вимагання хабарів: – А давай ще суму штрафу словами писати?! – Ну, Петрович, ти суворий!).
– ПІБ поліцейського скоротити-з двох до одного.
– … і ще 101 дрібниця.

Звичайно, в майбутньому наші поліцейські отримають планшети (хоча, боюся, як би всі ці поля просто не мігрували в планшет). Можливо, саме тому на ці бланки в МВС махнули рукою.

Але, мені здається, це приклад того, як через довгострокові реформи не робляться елементарні поліпшення в процедурах вже сьогодні.” – говориться в повідомленні Дмитра


Не пропустіть