УАЗ оновив легендарну “Буханку” (ФОТО)

0

В минулому році керівництво УАЗу обіцяло суттєво модернізувати сімейство комерційних автомобілів, відомих як “Буханка”. Цей момент настав – на Ульяновському автозаводі стартував випуск машин 2016 модельного року. Як з’ясувалося, ключові зміни звелися до нової приладової панелі, додаткової шумоізоляції, розширення опцій і посиленої рами з кронштейнами, пише fakty.ictv.ua

20160217160923

20160217160933

У модернізованої “Буханки” з’явилися нові сидіння з регулюванням у поздовжньому напрямку і опціональним підігрівом (тільки для передніх), капот закрив шумопоглинаючий кожух, на колісні арки встановили пластикові накладки, а в деяких модифікаціях для пасажирів заднього ряду встановили додатковий опалювач з вентилятором.

Також в передній панелі передбачили установче місце під магнітолу 1DIN і новий блок приладів – замість чотирьох окремих циферблатів з’явився один комбінований блок в центрі. Там зібрано спідометр, аварійні лампи і бортовий комп’ютер. А ще у пічки з’явилися нові повітроводи. Змін у зовнішньому дизайні не сталося.


Не пропустіть