Чому білоруси відмовилися від вживаних авто з ЄС

Авто з Європи білорусам купувати не вигідно через високі мита. Тому наші сусіди купують авто в Росії, з якою у них нульові податки, пише fakty.ictv.ua.

Про це повідомляє Олег Назаренко, генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів.

– У Білорусі така ж ситуація, як і у нас, ціни на авто вище, а в РФ – нижче і прості білоруси їдуть за авто не в ЄС, а в РФ. Чому? У них на авто з ЄС, як і у нас, мито 10%. Але на авто з РФ у них нульові податки (а у нас 10% плюс 12-18%), тому при авторинку в 2015 – 50 тис. авто, половину купили прості білоруси в РФ, – пише Назаренко у Facebook.

Нагадаємо, сьогодні українські депутати мають розглянути законопроект №3251, який передбачає скасування акцизного збору з б/в автомобілів. Після рекомендацій МВФ про збільшення акцизу на автоімпорт б/в авто, експерти сумніваються, що ВР не послухається МВФ і прийме законопроект №3251.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Elit

    Странно… Ещё десяток лет назад кацапы, учитывая бестаможенное пространство с Бульбостаном, ездили к бульбашам за более дешёвыми чем у них европейскими б/у автомобилями… Лукадрыщ ужесточил таможенную политику. Да и сами былоруские таможенники, ранее более людские, после прихода во власть этого деревенского дурачка, постепенно превратились в моральных уродов и просто подонков… Чистка рядов!… Лукадрыщ подогнал кадры под своё лекало…