Скарб в покинутому гаражі: знайшли автомобілі на $ 1 300 000 (Відео)

Унікальну колекцію з спорткарів, прототипів і дерев’яних макетів виявив провідний YouTube-каналу Бен.

Одного разу Бен з другом Еран з Вінчестера (Великобританія) вирішили потрапити в занедбану кілька років будівлю. Насилу туди пробравшись, хлопці виявили скарб: парк прототипів спортивних автомобілів, класичних таксі і спорткарів, а також дерев’яні макети машин, безліч вузлів і деталей для машин і мотоциклів.

Бен веде канал на YouTube під назвою Lost Adventures, і зрозуміло, що до «екскурсії» він підготувався, камеру не забув.

«Абсолютно неймовірне місце, ви ніколи не бачили і не побачите таких машин на дорозі, і я хочу показати їх вам, хлопці!» – каже він.

Серед автомобілів – рідкісна Bristol Bullet, Bentley Continental Flying Spur, таксі Beardmore 1957 року випуску. Також там були прототипи автомобіля Bristol Fighter 1982 року, модель автомобіля в стилі Bentley з колесами з глини і дерева. Всього в гаражі 15 машин. Схоже, знаходяться автомобілі тут дуже давно, всі вони покриті товстим шаром пилу.

Належить будівля компанії Bristol Cars, останньому незалежному британському автовиробникові, який збанкрутував у травні цього року під час ізоляції. Представник компанії заявив, що автомобілі не представляють цінності, і назвав їх «непотребом».

Однак Девід Флетчер, оцінювач з Wyles Hardy & Co, один з аукціоністів, які стежать за реалізацією активів фірми, сказав, що 15 автомобілів, що зберігаються в підземному об’єкті, можуть коштувати близько мільйона фунтів стерлінгів (в перерахунку на долари – 1,3 млн).

«Це захоплююча колекція, але дуже сумна», – зазначив Девід Флетчер, тому що це був останній незалежний британський виробник автомобілів.


Не пропустіть