Українці продовжують купувати російські автомобілі

9

АТ «ТОРГОВИЙ ДІМ« Укравтоваз », що є ексклюзивним дистриб’ютором продукції тольяттінського АТ «АвтоВАЗ» на українському авторинку, завершила 2015 року з чистим прибутком в 19,8 млн. гривень. За підсумками 2014 року, компанія мала збиток у 6 млн. гривень, пише drive-news.net.

Компанія працює на авторинку України більше 20 років (центральний офіс зареєстрований за адресою: Київ, вул Борщагівська 154-А) і спеціалізується на продажу повного модельного ряду автомобілів LADA, оригінальних комплектуючих і запасних частин до них. Компанія володіє широкою мережею станцій сервісного обслуговування автомобілів LADA на Україну. Техобслуговування організовано у відповідність зі стандартами виробника. Крім того, «АвтоВАЗ» делегував УКРАВТОВАЗ права щодо підтримки своїх гарантійних зобов’язань.

Ситуація на авторинку України не піддається поясненню. Так, якщо на російському ринку продаж продукції «АвтоВАЗу» постійно знижується, тільки в січні цього року обсяги продажів впали на 33%, в Україні ж автомобілі LADA продовжують мати попит.

УКРАВТОВАЗ впевнено утримує свою частку ринку на рівні 10%. Таким чином, кожен десятий український покупець нового автомобіля віддає перевагу бренду LADA.

Головне питання залишається без відповіді: чому українці продовжують купувати автомобілі вироблені країною-окупантом, в той час як наші хлопці продовжують гинути від їх зброї на сході України?


Не пропустіть