Toyota показала, як ідеально підходить Prius для грабіжників (відео)

0

Японська компанія випустила відео, в якому продемонструвала, як ідеально підходить Toyota Prius для протизаконних цілей. Кумедний відеопосібник для грабіжників є рекламою нового Prius четвертого покоління, пише carreviewauto.com.

З її допомогою автовиробник хотів звернутися до молодих покупцям, звернувши їхню увагу на низьку витрату палива, динаміку водіння, якою, на думку молоді, гібриди зовсім не володіють, а також переваги від руху в повністю електричному режимі.

У роботі над дизайном гібрида, який повинен був стати більш привабливим для молодих покупців, особисто брав участь генеральний директор Toyota Акіо Тойода. Працюючи над рекламним роликом, Toyota майстерно поєднувала захоплюючі сцени погоні і комічні моменти.

Відео розповідає про те, як Prius був викрадений бандою невдалих грабіжників. У той час, як вони грабували банк, їх старе авто відвезли на евакуаторі. Гібрид виявився першим, що потрапив їм на очі. Проте Prius виявився дуже цінним придбанням. Він неодноразово виручав грабіжників з біди.


Не пропустіть