В Україні тепер буде простіше розібратися з ДТП

0

МТСБУ анонсувало створення мобільного додатку для «європротоколів».

Про це повідомляє прес-служба МТСБУ. Там обіцяють, що мобільний додаток допоможе спростити заповнення «європротоколу», а також дозволить уникнути помилок, пише auto.mail.ru

Програма буде перевіряти страхове покриття обох учасників через базу даних МТСБУ, фіксувати час і місце ДТП. Крім того, в програмі можна буде вибрати одну з типових схем ДТП і додати фотографії. Потім електронний «європротокол» потрапить до бази даних МТСБУ, а потерпілий отримає вердикт про можливість врегулювання.

У МТСБУ також переконані, що програма дозволить уникнути помилок при заповненні «європротоколів», які часом призводять до неможливості покрити збитки, і допоможе боротися зі страховими шахраями.

“Повноцінний запуск електронної форми «європротоколу» можливий після введення електронного поліса ОСАЦВ, оскільки унікальний логін для установки програми надаватиметься при укладенні договору. Впровадження нових технологій зробить продукт ОСАГО зручним для клієнта і дозволить йому уникнути прикрих помилок при заповненні «європротоколу»”, – Володимир Шевченко.


Не пропустіть