Узбекистан зробив перший крок до скасування спецмита на свої авто в Україні

0

Узбекистан достроково скасував додатковий імпортний збір з українських товарів, який ця країна ввела в відповідь на рішення української влади ввести імпортний збір в 2015 році. Після того, як українська торгова надбавка перестала діяти з 1 січня 2016 р, Узбекистан достроково зняв свої заходи у відповідь, пише news.infocar.ua.

Однак Україна в листопаді рішенням Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі ввела додаткове мито 12,2% на нові автомобілі походженням з Узбекистану. Додаткове мито вводиться на нові легкові автомобілі з бензиновими двигунами об’ємом від 1.0 л до 2.2 л. Таке рішення було відповіддю на обмеження законних прав та інтересів суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності України – підприємств автомобілебудування на внутрішньому ринку цієї країни.

Тепер же відносини України і Узбекистану будуть розвиватися більш позитивно і варто очікувати і скасування додаткового мита на узбецькі авто. Нагадаємо, що в Україні представлені узбецькі авто марки Daewoo, які, швидше за все, вже повернуться на ринок під новим брендом Ravon.


Не пропустіть