Тюнінг Renault Twingo за 70 тисяч євро (ВІДЕО)

0

Французький тюнінгових справ майстер Людовик Лазейрт зумів впихнути в компактний автомобіль Renault Twingo двигун V8, пише autocentre.ua.

Так уже повелося, що Renault Twingo асоціюється з суто жіночим автомобілем. А що, якщо зробити його суто чоловічим, який дав би фору багатьом «зарядженим» авто? Виявляється, все можливо, коли за справу береться французький тюнінговщик Людовик Лазейрт. Він придбав звичайний Renault Twingo першого покоління – з однооб’ємними кузовом, а потім повністю перебудував його.

Рідний двигун був демонтований. Переробці піддалася і задня частина салону. Виявляється, на місці сидінь було вирішено встановити V-подібний 8-циліндровий двигун від Range Rover робочим об’ємом 3,5 л і потужністю 182 к. с. Машина поміняла і тип приводу – провідними колесами стали вже не передні, а задні. Шасі було піддано ґрунтовній доробці, зокрема розширена колія, яка зажадала установки «пухких» надкрилок. Сюди також вдалося впихнути і 18-дюймові колеса.

В результаті машина спорядженої масою 950 кг отримала відмінні динамічні характеристики. Однак добре розігнавшись на авто, потрібно бути готовим до ефективного уповільнення – цим якраз і займаються гальмівні диски збільшеного діаметру: 230 мм спереду і 320 мм ззаду. І наостанок про ціну, яка до пари нового іміджу Renault Twingo – «всього» 70 000 євро.


Не пропустіть