Активістам розв’яжуть руки для контролю за Укравтодором

0

Укравтодор продовжує залучати громадськість до контролю дорожніх служб в регіонах і закликає створювати при своїх відомствах Громадські ради, пише autocentre.ua.

До 29 квітня Держагентство автодоріг зобов’язало керівництво Служб автодоріг у всіх областях заснувати при своїх відомствах Громадські ради. Відповідний наказ разом зі зразковим положенням був затверджений Головою Укравтодору Андрієм Батищева 24 січня 2016 року.

«Головна мета цієї ініціативи – зробити діяльність Служб прозоріше. Лише за умовою постійного громадського контролю ми зможемо дійсно реформувати дорожню галузь – подолати корупцію і змусити виконувати дорожні роботи якісно », – зазначив Андрій Батищев. За його словами, в даний час громадські активісти не мають належного впливу на регіональні дорожні відомства – їм не вистачає повноважень і доступу. Після того, як вони об’єднаються в колегіальні дорадчі органи, за положенням, вони матимуть законне право знайомитися з усіма важливими документами і правовими актами, надавати пропозиції щодо вирішення питань будівництва ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування області, контролювати діяльність Служби та надавати пропозиції щодо удосконалення її роботи.

Докладно ознайомитися з необхідним переліком документів для участі в установчих зборах та датою їх проведення можна на офіційних сайтах Служб автомобільних доріг в областях. Нагадаємо, в грудні 2015 року Укравтодор ініціював створення Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Черкаській області для вирішення проблем, які склалися через непорозуміння і неузгодженою взаємодією САД з «облавтодором»


Не пропустіть