Opel вразить футуристичним салоном без кнопок (ФОТО)

0

Нову концепцію Opel GT показала німецька автомобільна компанія. Конструктори вирішили здивувати автолюбителів оновленою внутрішньою частиною спортивного авто, яка повністю позбавлена ​​фізичних кнопок, пише vnews.agency.

Насправді, в інтер’єрі Opel GT немає жодної фізичної кнопки, відсутній навіть звичайний перемикач передач і ручне гальмо. Вони, як і всі інші важелі і ручки були замінені тачпадом і системою голосових команд. Панель управління являє собою проекцію поверхні, яка може бути освітлена різними кольорами, і може відображати всю інформацію в тривимірному вигляді.

Конструктори Opel вирішили створити простий і практичний інтер’єр. Завдяки розумним рішенням, загальна вага купе становить менше 1000 кг. Вражають також кермо з педалями, які можуть бути скориговані «розумною технікою» до останнього міліметра. Приладова панель зроблена з полірованого алюмінію, а бічні дзеркала були замінені камерами. В основі футуристичного інтер’єру варто система HMI (людино-машинний інтерфейс), який підтримує зв’язок між людиною і машиною.

Адаптивна технологія читає і дізнається водія і його потреби. Таким чином, автомобіль пристосовується до людини, а не навпаки. Під час «діалогу» автомобіль реагує на голосові команди, наприклад, можна вибрати відповідну музику, шлях і температуру в залежності від ситуації.

Презентація Opel GT відбудеться в Женеві.


Не пропустіть