Дорога помилка: екологи пропонують Volkswagen виробляти електромобілі в США

0

Volkswagen продовжує гасити наслідки так званого «дизельного скандалу» в США, у центрі якого компанія опинилася минулого року, коли з’ясувалося, що автоконцерн підробляв результати тестування автомобілів з дизельним двигуном на викиди шкідливих газів в атмосферу.

Цього разу Агентство з охорони навколишнього середовища США звернулося до німецького автовиробника з проханням розпочати виробництво електромобілів на території Штатів, що має стати черговим кроком згладжування провини з боку Volkswagen, повідомляє ecotown.com.ua.

Співробітники агентства вважають, що Volkswagen може виробляти автомобілі на заводі в місті Чаттануга в штаті Теннессі і допомогти владі побудувати мережу зарядних станцій для електромобілів в США.

Volkswagen вже випускає «зелені» авто, проте не уточнюється, чи хоче влади США налагодити більш активний випуск нинішніх моделей або мова йде про нові автомобілі.

Відомо, що наразі Агентство з охорони навколишнього середовища США веде переговори з Volkswagen на предмет того, щоб німецький автовиробник виправив порушення та починив майже 600 тис. автомобілів на дизельному двигуні, які не відповідають екологічним нормам США та у 40 разів перевищують допустимий рівень шкідливих викидів.


Не пропустіть