Рейтинг: дороги Києва, які знищать ваше авто

0

Ми опитали водіїв п’яти служб таксі і склали топ-10 ділянок, де ям найбільше.

Перехрестя на пр. Правди за перетином вул. Вишгородській (у напрямку в сторону Виноградаря). Серія глибоких ям, особливо небезпечних в нічний час. Якщо догодити в одну з них, можна залишитися без коліс. У кращому випадку дадуть про себе знати проблеми ходової, які могли «дрімати» ще рік-другий.

Шляхопровід на пр. Науки, біля «Рошен». Ділянка практично повністю зруйнована, величезні дефекти покриття. Дорожні служби в авральному порядку засипали ями асфальтом, але вже через добу після цього «ремонту» різниці практично не було видно.

Вул. Автозаводська, ділянку між 11 і 17 будинками. Просіло покриття навколо люків. Якщо втратити пильність, днищу вашого авто буде дуже непереливки.

Вул. Червоногвардійська в напрямку Ленінградської площі, від станції метро «Чернігівська» до пр. Гагаріна – яма на ямі, причому у всіх рядах – НЕ об’їдеш.

Міст Метро – наче після бомбардування, причому в обидві сторони. Ями вражають якщо не своїми розмірами, то кількістю вже точно.

Вул. Антоновича – відрізок від супермаркету «Білла» до Володимирського ринку. Ями регулярно «ремонтують». Мабуть, не надто старанно, з огляду на, що через тиждень вони з’являються знову.

З’їзд з естакади на пр. Московський з боку пр. Героїв Сталінграда. Велика яма, яка вкрай заважає вбудуватися в швидкісний потік і провокує аварійну ситуацію на і без того складній ділянці.

Вул. Фрунзе в районі стадіону «Спартак». Потік води з Подільського спуску «маскує» ями значного розміру, тому якщо ваше авто – не позашляховик, бійтеся «сісти на мілину».

По пр. Комарова, 44-46, навпроти новобудов утворилася величезна яма (середня і права смуги), але реакції шляховиків Солом’янського району немає.

Радунська – та частина вулиці, яка ближче до вул. Драйзера, залишилася в минулому році без ремонту і січень пережила досить кепсько. Краще не розганяти, якщо диски у вас не зайві.

http://avtovod.org.ua/


Не пропустіть