Skoda Superb здобув головну автомобільну нагороду в Україні

0

Головну нагороду всеукраїнської акції Автомобіль року в Україні 2016 завоювала Skoda Superb, пише autocentre.ua.

Нове покоління Skoda Superb виділяється високим рівнем безпеки, технологій в області екології та комфорту, потужними двигунами і нетривіальними рішеннями Simply Clever.

Попередні версії автомобіля вже встигли завоювати серця покупців завдяки просторому салону, і тим не менше обсяг простору в новому Superb знову збільшили. Функціональність салону підвищує можливість скласти не тільки спинки заднього ряду сидінь, але і спинки переднього пасажирського крісла. Об’єм багажного досягає 625 л, що на 30 л більше, ніж у попередника.

Superb пропонується на українському ринку з бензиновими і дизельними двигунами потужністю від 180 до 280 к.с. Всі вони, за винятком бензинового силового агрегату початкового рівня, можуть бути оснащені роботизованою коробкою передач DSG. Чотири найбільш потужні модифікації можна замовити з повнопривідною трансмісією. Вперше на автомобілі Skoda з’явилася система динамічного контролю ходової частини, що має декілька режимів роботи. Ще одна інновація – система трьохзонного кондиціонування повітря. В якості опції запропонований панорамний люк з електроприводом.

Для холодної пори року в автомобілі передбачені додатковий обігрівач, підігрів передніх і задніх сидінь, бездротовий обігрів вітрового скла і обігрів форсунок омивача. Датчики дощу і світла автоматично керують включенням і вимиканням склоочисників, перемиканням дальнього і ближнього світла. Полегшити маневрування на парковці допомагає Park Assist нового покоління і камера заднього виду. Класичне ручне гальмо в стандартній комплектації замінений електричним.


Не пропустіть