Електромобілі Renault вже скоро в Україні

0

«Рено Україна» має намір розпочати в 2016 році офіційні продажі електрокарів. Разом з цим буде розвиватися дилерська мережа по обслуговуванню таких авто, повідомляє Gazeta.ua.

«Комппанія “Рено Україна” не планувала офіційно продавати електромобілі, оскільки в Україні немає програми підтримки їх продажів. В Європі є багато таких програм, які передбачають високі субсидії від держави.

Беручи до уваги високий інтерес клієнтів, ми все ж поставили завдання цього року привести першу партію електромобілів і підготувати дилерську мережу, щоб їх обслуговувати», – заявила голова правління «Рено Україна» Яна Міненко.

Яна Міненко також пояснила, що наявність «сірого» імпорту створює іміджеві ризики для компаній-виробників електромобілів, оскільки при відсутності офіційного обслуговування подібних машин імідж марки швидко падає.

«Тут справа не в інтересі виробників ввозити електромобілі в Україну, а це більше інтерес України, оскільки це хороший інструмент енергозбереження в країні».

Конкретні моделі електромомбілів, що будуть завозитися на територію України, поки не називаються.

Нагадаємо, що минулого тижня у одному зі столичних торгівельних центрів було відкрито автосалон-бутік електромобілів EcoCars. В асортименті EcoCars представлені популярні моделі електромобілів: Nissan Leaf, Tesla Model S, Nissan E-NV 200, також тут можна придбати Segway.


Не пропустіть