У Німеччині назвали кращого виробника автомобільних шин

В рамках 16 Міжнародної конференції та виставки за технологіями дизайну та виробництва шин Tire Technology Expo 2016, що проходила в в німецькому Ганновері, відбулося вручення премії Tire Technology International Awards for Innovation and Excellence 2016, заснованої галузевим журналом Tire Technology International за інновації і досягнення в шинній промисловості, пише auto.bigmir.net.

Головний приз у номінації “шиновиробник року” був вручений японської корпорації Bridgestone. Таким чином, саме покришки цієї марки є кращою гумою 2016 року.

Присудивши премію японському виробнику шин, засновники Tire Technology International Awards оцінили проект Bridgestone по реорганізації своєї науково-дослідної і виробничої бази, розташованої в японському місті Кодайра.

Крім цього, організатори відзначили відкриття нового технологічного центру в Таїланді і досягнення заводом Bridgestone Americas в місті Вілсон (штат Північна Кароліна) безвідходного рівня виробництва.

Почесна нагорода була вручена 17 лютого на виставці Tire Technology Expo 2016 Ганновері виконавчому директору Bridgestone EMEA Едуардо Мінарді.

Більше новин


Прокоментуй новину