У Німеччині назвали кращого виробника автомобільних шин

0

В рамках 16 Міжнародної конференції та виставки за технологіями дизайну та виробництва шин Tire Technology Expo 2016, що проходила в в німецькому Ганновері, відбулося вручення премії Tire Technology International Awards for Innovation and Excellence 2016, заснованої галузевим журналом Tire Technology International за інновації і досягнення в шинній промисловості, пише auto.bigmir.net.

Головний приз у номінації “шиновиробник року” був вручений японської корпорації Bridgestone. Таким чином, саме покришки цієї марки є кращою гумою 2016 року.

Присудивши премію японському виробнику шин, засновники Tire Technology International Awards оцінили проект Bridgestone по реорганізації своєї науково-дослідної і виробничої бази, розташованої в японському місті Кодайра.

Крім цього, організатори відзначили відкриття нового технологічного центру в Таїланді і досягнення заводом Bridgestone Americas в місті Вілсон (штат Північна Кароліна) безвідходного рівня виробництва.

Почесна нагорода була вручена 17 лютого на виставці Tire Technology Expo 2016 Ганновері виконавчому директору Bridgestone EMEA Едуардо Мінарді.


Не пропустіть