Популярна французька модель йде з ринку Росії

0

Французька компанія Renault офіційно повідомила, що популярна раніше модель Renault Megane залишає російський автомобільний ринок. Зараз дилери марки розпродають залишки третього покоління хетчбеків зі складів, пише drive-news.net.

Як сповістила прес-служба Renault, поставки на ринок Росії четвёртного покоління автомобіля Renault Megane, прем’єра якого відбулася 16 вересня 2015 року на автосалоні у Франкфурті, не плануються. Старт продажів цієї моделі на території решти світу відбудеться вже в 2016 році.

Причиною відходу Renault Megane з російського авторинку стало банальне падіння обсягів продажів: в січні офіційні дилери Renault зуміли реалізувати лише 5 тис. примірників «Меганів», що на 43% поступається аналогічному показнику за минулий рік.

Нагадаємо, 3-е покоління Renault Megane було представлено ще в 2008 році. Від попередньої версії його відрізняла відсутність ламаних форм. Пізніше, в 2012 і 2014 роках був проведений рестайлінг моделі.

Це ще одне підтвердження того, що європейські автомобільні концерни не бачать перспектив відновлення економічної ситуації в найближчому майбутньому в РФ. Адже вийти на ринок набагато дорожче, ніж його утримувати. І тим не менше слідом за іншими, Ranault-Nissan поступово згортає свою присутність на колись надійному ринку РФ.


Не пропустіть