Україна і Туреччина будуть спільно виробляти бронетехніку і двигуни

0

Глава української Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександр Турчинов провів переговори із секретарем оборонної промисловості Туреччини Ісмаїлом Деміром, повідомляють ЗМІ, передає видання milnavigator.com.

Переговори стосувалися виробництва військової техніки, необхідної для виробництва зброї і створення робочих груп в області оборони України і Туреччини. Також обговорювалося питання участі обох країн у проектах приватного партнерства, запровадження у виробництво передових технологій.

СТРАТЕГІЧНЕ ПАРТНЕРСТВО

У ході зустрічі вони домовилися про визнання Туреччини для України як стратегічного партнера, також під час візиту Олександра Турчинова до Туреччини на початку цього року, було вирішено співпрацювати в реалізації спільних проектів на промислових підприємствах.

Підкреслюючи важливість оборонного співробітництва між Україною і Туреччиною, Ізмаїл Демір вважає плідними отримані результати зустрічей, його підтримують турецькі виробники зброї, які приділяють велике значення співробітництву з Україною. Туреччина і надалі буде розвивати військове співробітництво з Україною.

СПІЛЬНІ ПРОЕКТИ

У поточних переговорах між двома країнами обговорювалося виробництво турбореактивних авіаційних двигунів, танків, бронетехніки, радарів, засобів комунікації. Також було досягнуто консенсусу в питанні спільних проектів з розробки та виготовлення навігаційних систем.


Не пропустіть