Названа марка з найнадійнішими автомобілями

0

Фахівці американського маркетингового агентства JD Power and Associates склали щорічний рейтинг надійності марок і моделей, доступних на ринку США, пише auto.mail.ru

У дослідженні JD Power and Associates прийняло участь 33 560 автовласників, які купили автомобілі три роки тому. В рамках опитування, що проходило з жовтня по грудень 2015 року, їх попросили описати всі неполадки, що виникли з їх автомобілями за час володіння. У дослідженні зазначалося 177 типових проблем, які були розділені на 8 категорій. На основі цих даних був складений «індекс надійності», який демонструє кількість поломок на 100 автомобілів тієї або іншої марки і моделі.

Як виявилося, найменше проблем відчувають власники автомобілів Lexus. Японська марка перемагає в рейтингу JD Power and Associates вже п’ятий рік поспіль. В цьому році у автомобілів Lexus було зафіксовано 95 поломок на 100 машин.

Друге місце по надійності дісталося марці Porsche (97 поломок на 100 машин), а третє – Buick (106 поломок). Найбільш ненадійними автомобілями виявилися машини марок Dodge (208 поломок), Ford (204) і Smart (199).

Також експерти виділили найнадійніші автомобілі в залежності від класу. Найбільше переможців було у марок, що належать концернам General Motors (8 нагород) і Toyota (6).

Одночасно фахівці JD Power and Associates відзначили, що кількість скарг автовласників зросла на 20% в порівнянні з минулим роком. Найчастіше покупці скаржилися на проблеми при підключенні телефону по Bluetooth і при віддачі голосових команд. А ось середня кількість поломок двигуна або трансмісії, навпаки, знизилося з 26 до 24 випадків на 100 автомобілів.

Найнадійніші автомобільні марки

Без імені

Найнадійніші моделі відповідно до сегменту

Без імені2


Не пропустіть