Журналісти показали, як нова поліція ігнорує порушення ПДР високопосадовцями

0

“В Україні всі рівні перед законом і новою поліцією – чи ти генерал, чи прокурор, чи хто-небудь інший”, – нагадують журналісти слова президента України Петра Порошенка після запуску Національної поліції, пише nv.ua.

У той же час журналісти проекту Схеми з’ясували, що винятки все-таки існують.

Зокрема, поліцейські закривають очі на порушення правил дорожнього руху деяких людей, як-от високопосадовці і народні депутати.

Журналісти проекту Схеми провели кілька годин біля будівлі Верховної Ради України в Києві, де, незважаючи на знаки про заборону парковання, стоять дорогі автомобілі. Однак поліція не звертає на них уваги. Журналісти неодноразово намагалися викликати поліцію, проте жоден патруль так і не приїхав.

Аналогічна ситуація спостерігається і біля Міністерства внутрішніх справ на вул. Пилипа Орлика. Тут, біля центральної поліклініки МВС, також встановлено знак “зупинка заборонена”, під яким стоять припарковані автомобілі. Журналісти протягом години фіксують не тільки бездіяльність поліцейських, але і те, як вони пересувають паркувальні фішки, щоб звільнити місце для автомобілів.

Журналісти також відправили запит в Національну поліцію, щоб отримати роз’яснення про те, в яких випадках поліцейські можуть робити винятки з правил. Однак на запит журналістів поки не відповіли.


Не пропустіть