Названо заправки з неякісним паливом

0

Госпродпотребслужба заявляє про невідповідність якості палива на АЗС “Укрнафти”, “БРСМ-Нафти” і “ОККО”, пише ubr.ua.

Госпродпотребслужба заявила, що дизельне паливо, проби якої були відібрані інспекторами на АЗС “Укрнафта”, “БРСМ-Нафта” і “ОККО”, не невідповідає нормам ДСТУ.

“Відхилення від норм ДСТУ показали дослідження ДТ на АЗС” ОККО “(Закарпатська обл.), Бензину А-95 на АЗС” Оріон “і А-92 на АЗС” 24 Плюс “(Чернігівська обл.), ДП” Великий бокс “на АЗС “Укрнафта” (Київ, мережа оскаржить результати в судовому порядку), бензину А-95, А-92 і ДТ на АЗС “БРСМ-Нафта” (Київська обл.), бензину А-92 на АЗС Marshal “, – повідомила прес- служба відомства.

Крім того, за даними Госпродпотребслужби, на заправці Shell її інспекторам перешкоджали у відборі проб, що спричинить санкції.

За даними відомства, зараз також розраховується розмір штрафів за продаж неякісного палива – він становить 300% вартості партії товару.

У компанії “ОККО” заявили, що інформація про виявлення неякісного дизеля на АЗС мережі не відповідає дійсності.

“Інформація не відповідає дійсності, носить замовний характер і є реакцією конкурентів на активну позицію компанії в боротьбі з контрабандою та контрафактом на українському паливному ринку”, – повідомляється в заяві прес-служби “ОККО”.

Як повідомлялося, Госпродпотребслужба провела перевірки на АЗС мереж ОККО, “БРСМ-Нафта”, UPG, WOG, “Оріон”, “Західенергопостач”, “24 Плюс”, ТНК, SOCAR, КЛО, AMIK, “Укрнафта”, Shell, Marshal, “Катрал”, “Бруком”.


Не пропустіть