Вражаючий концепт Nissan показав майбутній напрям компанії (ФОТО)

Японський автовиробник представив нову концепцію, яка буде визначати розвиток автомобілів марки.

Якщо вірити деяким прогнозам, людство чекає не дуже світле майбутнє. Брак місця для паркування, постійні пробки, загазованість, а також зростання числа ДТП і все – від великої кількості автомобілів. Але виявляється, таких похмурих перспектив можна уникнути. А Nissan знає як, пише auto.mail.ru.

Все завдяки новій концепції, презентація якої пройшла на Женевському автосалоні. В основі бачення під назвою Nissan Intelligent Mobility лежить прагнення до більш безпечного і екологічному майбутньому, яке повинно не тільки врятувати всіх нас, але ще і зробити пересування на машинах зручним і приємним. Наріжні камені цієї концепції – для прання використовується електрика і інтеграція.

Звучить надто незрозуміло? Не страшно. Новий концепт Nissan IDS наочно демонструє, що японці мають на увазі. Назва автомобіля є скороченням від Intelligent Driving System – тобто «Розумна» система управління. І це дійсно так! По-перше, перед нами електромобіль. По-друге, цей концепт здатний пересуватися в повністю автономному режимі, що з радістю продемонстрували фахівці Nissan на своєму стенді. А по-третє, ключову роль має відіграти інтеграція з інфраструктурою та іншими автомобілями, завдяки чому машини перестануть потрапляти в ДТП, а смертність на дорогах повністю зникне.

І це – не кажучи про те, що і виглядає Nissan IDS Concept дуже сучасно. Причому і всередині, і зовні. І нехай нам не розкривають всіх подробиць, очевидно, що в майбутньому подібний автомобіль буде повністю підлаштовуватися під бажання водія і стиль його їзди, а також знати, в чому він потребує.

6da772be8cd69d810fe442e9742d11a0_orig

72812ba46fea7b6256d6aaa7116db21c_orig

До речі, ви помиляєтеся, якщо думаєте, що японці про світле майбутнє просто мріють. Справа в тому, що вже в 2017 році на заводі в британському Сандерленді почнеться виробництво Nissan Qashqai, який на швидкостях до 60 км / год буде здатний пересуватися повністю в автономному режимі. Ну а там вже не так і далеко і до більш серйозного просування високих технологій в повсякденне життя.

Більше новин


Прокоментуй новину