Вражаючий концепт Nissan показав майбутній напрям компанії (ФОТО)

0

Японський автовиробник представив нову концепцію, яка буде визначати розвиток автомобілів марки.

Якщо вірити деяким прогнозам, людство чекає не дуже світле майбутнє. Брак місця для паркування, постійні пробки, загазованість, а також зростання числа ДТП і все – від великої кількості автомобілів. Але виявляється, таких похмурих перспектив можна уникнути. А Nissan знає як, пише auto.mail.ru.

Все завдяки новій концепції, презентація якої пройшла на Женевському автосалоні. В основі бачення під назвою Nissan Intelligent Mobility лежить прагнення до більш безпечного і екологічному майбутньому, яке повинно не тільки врятувати всіх нас, але ще і зробити пересування на машинах зручним і приємним. Наріжні камені цієї концепції – для прання використовується електрика і інтеграція.

Звучить надто незрозуміло? Не страшно. Новий концепт Nissan IDS наочно демонструє, що японці мають на увазі. Назва автомобіля є скороченням від Intelligent Driving System – тобто «Розумна» система управління. І це дійсно так! По-перше, перед нами електромобіль. По-друге, цей концепт здатний пересуватися в повністю автономному режимі, що з радістю продемонстрували фахівці Nissan на своєму стенді. А по-третє, ключову роль має відіграти інтеграція з інфраструктурою та іншими автомобілями, завдяки чому машини перестануть потрапляти в ДТП, а смертність на дорогах повністю зникне.

І це – не кажучи про те, що і виглядає Nissan IDS Concept дуже сучасно. Причому і всередині, і зовні. І нехай нам не розкривають всіх подробиць, очевидно, що в майбутньому подібний автомобіль буде повністю підлаштовуватися під бажання водія і стиль його їзди, а також знати, в чому він потребує.

6da772be8cd69d810fe442e9742d11a0_orig

72812ba46fea7b6256d6aaa7116db21c_orig

До речі, ви помиляєтеся, якщо думаєте, що японці про світле майбутнє просто мріють. Справа в тому, що вже в 2017 році на заводі в британському Сандерленді почнеться виробництво Nissan Qashqai, який на швидкостях до 60 км / год буде здатний пересуватися повністю в автономному режимі. Ну а там вже не так і далеко і до більш серйозного просування високих технологій в повсякденне життя.


Не пропустіть