В Україні хочуть приставити держохорону до кожної АЗС

У Кабінеті міністрів хочуть ввести обов’язкову платну державну охорону для АЗС

Про це повідомляє OilNews, посилаючись на документ, що є в розпорядженні.

Проект постанови Кабміну передбачає, що для ряду категорій об’єктів буде необхідна обов’язкова поліцейська охорона на «договірній основі». Незважаючи на те, що в списку об’єктів немає конкретної згадки АЗС, в «Об’єднанні операторів ринку нафтопродуктів України» впевнені, що вони пройдуть під поняттями «Об’єкти підвищеної небезпеки» та «Особливо важливі об’єкти нафтогазової галузі».

Оператори вважають, що таким чином уряд намагається нав’язати їм непотрібну плату. Безпека громадян без комерційної складової – конституційна турбота держави.

В Об’єднанні, відзначають, що раніше вони вже відбилися від обов’язкового укладення договорів з «аварійно-рятувальними службами ГСЧС», яке хотіли нав’язати їм в Кабміні.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • А почему

    Почему не в Школах?

  • Виктор

    А может разрешить оружие работникам заправок, магазинов и простым гражданам? Может так проще? Или власть вооруженного гражданина своей страны боится больше , чем оккупантов?

  • Валерій

    А оплатить це все водій. В Данії багато заправок де нема ні одного робітника. Під”їхав сам , вставив пістолет, вставив платіжну карту ,набрав на моніторі скільки якого топлива потрібно. Автоматично зняло гроші з карти, залило топливо і їдь далі. Ні одноё людини. А в нас ще й зарплата заправщика, що вставляє пістолет у ціні бензину.