На українському автозаводі презентували нову іномарку, яку запускають у виробництво

0

Сьогодні, 4-го березня, на заводі “Єврокар” журналістам представили нову Skoda Superb B8 у версії 4Х4, а також Skoda Octavia A7 із сучасним екологічно чистим дизельним двигуном Euro 5, пише prozahid.com.

На церемонії запуску виробництва були присутні керівництво “Єврокару”, представники “Skoda Auto”, Почесний консул Чеської республіки в Ужгороді Отто Ковчар.

На зустрічі мова зайшла про те, що може допомогти таким підприємствам, як Єврокар збільшити потужності виробництва та вивести їх на новий рівень.

Член наглядової ради ПрАТ “Єврокар” Володимир Панов зауважив, якщо вдасться добитися від влади економічного експерименту на території Закарпаття, то все буде рухатися, дуже швидко. “Коли закарпатці звертаються до кабміну, аби дозволи провести економічний експеримент, то на це майже не реагують. Попри те, що ніхто не просить нічого особливого, просто потрібно створити умови і економіка піде вперед”, – наголосив Панов.

Як відзначив Отто Ковчар, сьогодні у світі діє більше тисячі економічних зон: “Вони по-різному називаються: вільні, спеціальні, індустріальні парки тощо. Але їх мета одна, дати можливість таким суб’єктам господарювання як цей завод, нормально розвиватися. Якщо ми цього доб’ємося, а я знаю, що так буде, то тут будуть випускати і 200 тисяч автомобілів, а також створювати, а не скорочувати робочі місця. І працювати не декілька днів у місяць, а у три зміни щоденно”, – пояснив Отто Ковчар.


Не пропустіть