Lada Vesta – це просто «переодягнена» Nissan Sentra?

1

Хоч журналісти і обивателі порізному відгукуються про нову Lada Vesta, багато фахівців задаються питаннями про походження цього автомобіля. Коли і на базі чого розроблявся концепт транспортного засобу? Що послужило його основою?

Відповідей на ці питання поки немає. Судячи із заяв розробників, Lada Vesta будується на абсолютно новій платформі. Під цим цілком могло матися на увазі відсутність технічної спадкоємності від нинішніх представників російського автопрому, пише autodriving.net.

Розроблюваний в середині 2000-х років Проект C навряд чи міг бути взятий за основу для «Вести». «Класи» за 10 років трохи підросли. Розміри нової Lada Vesta практично збігаються з габаритами колишнього С-класу. Ці дані наводять на думку про те, що новинка являє собою витягнутий з архівів і доопрацьований Проект C, проте на думку фахівців це малоймовірно.

Якщо розглянути достеменно відому інформацію про запчастини на Lada Vesta, дизайн її кузова і інтер’єр салону, то можна виявити безліч подібностей з випущеними на тому ж іжевському заводі «Ніссан-Сентра».

Nissan Sentra і Lada Vesta – просто брати по конвеєру або щось більше?

Сусідство на складальній площадці вплинуло на уніфікацію автомобілів. За наявними даними Lada Vesta запозичила задню підвіску і двигун від Renault – Nissan. Про інші подібності в технічних характеристиках «Вести» і «Сентро» поки нічого не відомо.

Багато спільного і в зовнішності нових автомобілів. Форма кузова практично ідентична. З першого погляду можна лише зауважити, що Lada Vesta відрізняється більш довгим «обличчям». Також «Весту» виділяють X-подібні боки, в той час як на «Сентре» присутні невеликі декоративні елементи. Якщо розглядати автомобілі ззаду, в конструкції кузова можна також зустріти багато спільного.

123338_7_15

А ось в інтер’єрах салонів знайти відмінності досить складно. Кермові колеса виконані практично ідентично. Розрізняються лише дрібні деталі і центральні емблеми. Форма консолі «Вести» також наводить на думку про «злизаний» дизайн. На фотографіях всі подібності видно неозброєним оком.

Якщо це не так, то продається автолюбителям «переодягнена» «Сентра». У цьому випадку це буде вже третій за останній час «маскарад» від Renault-Nissan, якому підпорядковується АвтоВаз.


Не пропустіть