Опубліковані перші фото позашляховика з проекту «Кортеж»

0

Фотографії позашляховика, в якому вгадуються риси дизайну проекту «Кортеж», опубліковані в Інтернеті. Якщо це дійсно так, то ця машина – одна з прототипів «президентської» лінійки, презентація якої очікується тільки в наступному році. Це буде лімузин, позашляховик і мінівен, пише fishki.net.

На фото, опубліковані користувачем duble13 в «Інстаграмі», чітко видно характерну для «Кортеж» решітку і фари. Є деякі подібності з елітними позашляховиками від «Порше». Ця компанія, як повідомлялося раніше, бере участь в проекті, проте сприяє в розробці двигунів.

Раніше міністр промисловості і торгівлі РФ Денис Мантуров повідомляв, що перший дослідний зразок автомобіля для перших осіб держави за проектом «Кортеж» повинен був з’явитися в січні 2016 року, а передсерійна партія буде передана Федеральній службі охорони в кінці 2017 року. Тобто машини повинні будуть з’явитися на інавгурації президента в 2018 році.

Проект зі створення броньованих автомобілів для перших осіб держави реалізується за розпорядженням Уряду РФ від 6 лютого 2014 року.

Основне завдання – розробити сучасну платформу, складові частини якої вітчизняні автомобілебудівники змогли б включати в проектування власних машин. Приблизно 5% від всього обсягу вироблених автомобілів доведеться на спеціальні транспортні засоби для перших осіб держави.


Не пропустіть