Чотирьохдверний Bugatti все ще можливий

0

Чутки про чотирьохдверну модель Bugatti крутилися на протязі багатьох років і знову активізувалися в даний момент.

Нове припущення ожило після інтерв’ю боса Bugatti Вольфганга Дюрхеймер на Женевському автосалоні виданню Bloomberg Business, в якому він сказав, що ексклюзивний чотиридверний лімузин «можливий в якості наступного проекту».

«Я не можу викинути ідею чотирьохдверного лімузина з моєї голови», прокоментував він, – «Це один з варіантів, який ми могли б розглянути в якості наступного нашого проекту».

Понад п’ять років тому французька компанія розкрила концепт Galibier, що анонсував можливий напрямок дизайну для серійного чотирьохдверного седана. В даний час 8,0-літровий двигун W16, який встановлюється на Chiron з чотирма турбонагнітачами, виглядає нормальним варіантом для такої моделі, якщо вона отримає зелене світло.

Дюрхеймер також розкрив, що Bugatti розглядає перспективи створення електричної моделі. Хоча це звучить як проект далекого майбутнього, «це не означає, що ми відмовляємося від цієї теми назавжди».

Коли його запитали, чи планує Bugatti приєднається до Bentley, Rolls-Royce і Lamborghini, запропонувавши висококласний позашляховик, Дюрхеймер просто сказав «ні».


Не пропустіть