Компанія Koenigsegg відмовилася від виробництва кросовера

0

Як стало днями відомо, керівники шведської компанії Koenigsegg Automotive AВ, яка займається випуском ексклюзивних спортивних авто, повідомили, що марка не збирається займатися випуском кросовера. Ця модель спочатку планувалася стати конкурентом новому Lamborghini Urus, пише corpomir.ru.

Під час Женевської автовиставки засновник шведської корпорації Крістіан фон Кенігсегг повідомив журналістам, що марка має всі потрібні технології для створення «гарячої» версії кросовера. Наприклад, Крістіан зазначив, що компанія з легкістю може створити монокок з карбону необхідної конфігурації і не тільки. Незважаючи на це, він повідомив, що марка ексклюзивних спортавто Koenigsegg не буде найближчим часом виробляти машини з SUV-сегмента.

Однак журналісти дізналися і гарну новину від засновника компанії. Варто нагадати, що автомобілі шведського бренду являють собою 2-місні купе, в найближчому ж майбутньому з’явиться модель, в якій зможуть розмістити вже більшу кількість людей.

Мається на увазі абсолютно новий седан, саме про нього коротко розповів Крістіан фон Кенігсегг. При цьому глава марки зазначив, що дана модель з’явиться лише через пару років, не раніше.

Вже в найближчі роки можна очікувати нову унікальну новинку від Koenigsegg, яка буде, як всі моделі марки, дуже потужною, швидкісною і з невеликою масою.


Не пропустіть