Стало відомо, за що звільнили керівника АвтоВАЗу

0

Компанія Alliance Rostec Auto BV, що належить Renault-Nissan і корпорації «Ростех», повідомила про звільнення Бу Андерссона з поста президента «АвтоВАЗу», пише autoconsulting.com.ua.

Ім’я нового керівника Волзького автозаводу назвуть 15 березня. Його призначить рада директорів компанії. «Зараз нам потрібна інша людина. Намагаючись забезпечити високу якість продукції, Бу Андерссон відмовився від багатьох російських комплектаторів.

Він пішов по дуже простому шляху, закуповуючи продукцію за кордоном у постачальників Renault-Nissan. У зв’язку з падінням курсу рубля, наші витрати значно збільшилися. 75 мільярдів рублів збитків було згенеровано під керівництвом Бу Андерссона », – заявив глава «Ростех» Сергій Чемезов.

Передбачається, що новим керівником «АвтоВАЗу» стане один з менеджерів Renault.

Як відзначають «Ведомости», зараз ця людина не працює в Росії. Бу Андерссон прийшов у «АвтоВАЗ» з «Групи ГАЗ». На Волзькому автозаводі він змінив Олега Лобанова, який деякий час виконував обов’язки президента компанії після відходу Ігоря Комарова, який очолив «Об’єднану ракетно-космічну корпорацію» (ОРКК).

У «Групі ГАЗ» Андерссон працював з 2009 року. Компанія Alliance Rostec Auto BV була створена Renault-Nissan і «Ростех» для управління «АвтоВАЗом» в 2012 році. З червня 2014-го французько-японський альянс отримав контроль над цією фірмою, збільшивши свою частку в ній до 67,13 відсотка. Решта цінних паперів належать «Ростех».


Не пропустіть