У Києві водіїв чекає небезпека на АЗС

0

Столичні водії б’ють на сполох. Автозлодії, що зазвичай працюють на порожніх парковках, стали діяти прямо на автозаправках, причому їх уже навіть не зупиняє наявність заправників і відеокамер, пише drive-news.net.

Залишитися без сумки і грошей кияни можуть, вискочивши на хвилинку до каси заплатити за паливо.
Не гребують нічим.

Про один з таких випадків розповів екс-депутат Київради Олексій Давиденко: «Тільки що на АЗС, поки пішов всередину платити за бензин, під’їхав Opel з брудними номерами. Вибіг хлопчина з пасажирського сидіння, підбіг до моєї машини і почав смикати спочатку водійські двері, а потім пасажирську. Коли зрозумів, що всі двері закриті, стрибнув назад у свою машину, і вони дали газу. Заправник сказав, що це вже третій випадок за тиждень».

Сталося це на пр. Возз’єднання, неподалік від Ленінградської площі. Київські водії запевняють, що крадії не гребують нічим.

«Залишив у салоні пакет з брудним светром. І той забрали. Тому краще взагалі нічого в салоні не залишати. Не привертайте увагу», — радить киянин Богдан. Його обікрали на заправці в районі Одеської траси.

У поліції підтверджують цю інформацію. Кажуть, що за останній час відбулося кілька таких пограбувань.

Причому злочинців навіть не зупиняє те, що на АЗС є заправник, а за подіями стежать камери спостереження.

«Днями був випадок, коли в темний час доби чоловік вибігав з-за рогу добре освітленої заправки біля Києва. Крав з авто щось цінне і тікав. Там було людно. Але не побіжить же заправник за грабіжником, це не його обов’язок!» — заявив речник обласної поліції Микола Жукович.

Столична поліція зараз шукає потерпілих, які могли стати жертвами заправних грабіжників. Банду з шести іноземців зловили в Голосіївському районі столиці. Вони вирвали сумочку в жінки на АЗС по вул. Конєва.

Фото чоловіків опублікував начальник Голосіївської поліції Денис Ярославський: «Хочу звернутися до всіх, хто став жертвами цих злочинців: якщо вам знайомі їх особи, звертайтеся в будь-яке відділення поліції або пишіть мені на особисту пошту. Разом ми зможемо позбавити від них суспільство на довгий час!»

У поліції просять киян, навіть якщо вони вискочили на хвилинку попити кави, блокувати двері або ставити їх на сигналізацію. «А тим, хто залишився в середині, блокувати двері зсередини. Тоді її вже ніхто не розкриє», — сказав Микола Жукович.


Не пропустіть