В Україну їде найкращий мотоцикл року (фото)

0

Ducati XDiavel буде представлений на виставці наступного тижня

З 11 по 13 березня в Києві відбудеться 11-а міжнародна виставка Motobike 2016, на якій Ducati продемонструє моделі 2016 року, у тому числі гаряче очікувану новинку XDiavel, передає AUTO-Consulting.

Ducati XDiavel став справжнім хедлайнером на мотосалоні в Мілані, а відвідувачі виставки в ході голосування визнали його найкращим мотоциклом. Це справжній круїзер, але побудований на італійський манер. Тобто, володіючи всіма перевагами круїзера, при цьому йому властивий дизайн, технологічність і продуктивність, які очікуєш отримати від мотоцикла марки Ducati.

У компанії позиціонують цей мотоцикл як такий, що поєднує два світи – світ круїзерів з помірними швидкостями, спокійною їздою і довгими подорожами, і світ Ducati, що характеризується італійським стилем, точними інженерними налаштуваннями і незрівнянною продуктивністю.

xdiavel1

Виробник заявляє, що його Ducati XDiavel найкраще характеризують три числа: 5 000, 60 і 40. П’ять тисяч – це те число оборотів за хвилину, при якому новий двоциліндровий мотор Ducati Testastretta DVT 1262 потужністю 156 к. с. видає максимальний крутний момент. 60 – це число різних ергономічних конфігурацій для пілота. І нарешті, 40 – це максимально припустимий кут відхилення.

Основні особливості Ducati XDiavel:
новий 1262-кубовий V-образний мотор
піковий крутний момент на 5000 об/хв
ремінний привід
потужність 156 к. с.
світлодіодна світлотехніка
регульовані режими
кутова система АБС
електронне управління дросельною заслінкою
трекшн-контроль
лаунч-контроль

Крім нового XDiavel, на експозиції Ducati будуть показані такі новинки як:

Multistrada 1200 S
Monster 821
Diavel
899 Panigale
Hypermotard
Scrambler


Не пропустіть