Знайдено автомобіль із пробігом в 5 млн км

0

Машина досі експлуатується. Власник їздить на ній кожен день і готується до нових рекордів з пробігу, пише autodriving.net.

Це неймовірно, але факт, зареєстрований в Книзі рекордів Гіннеса. На одометрі шведського автомобіля Volvo P1800S, який був випущений в 1961 році – 3 мільйони миль, а це близько 5 млн. кілометрів. І навряд чи власник Ірв Гордон скручував на ньому пробіг.

2-10-700x467

Після покупки Volvo в 1966 році, Ірв відразу ж почав на ньому подорожувати. Вже через два дні він наїздив дві тисячі км.

Кожен день автовласник їздив за день не менше 200 кілометрів. Через 10 років на спідометрі красувалася позначка 800 тисяч кілометрів. А в 1998 році Книга рекордів Гіннеса зафіксувала найбільший пробіг автомобіля Volvo P1800S – 2,7 мільйона км. Однак на цьому Гордон не зупинився. І вже в 2002 році в Книгу Гіннеса занесений новий рекорд Volvo. Його пробіг дорівнював 2,8 мільйона миль, це більше ніж 4,5 мільйона кілометрів. Але головною метою Гордона є відмітка в три мільйони миль – 4,8 мільйони км.

З кожним роком Гордон все ближче і ближче до заповітної позначки. На сьогоднішній день йому залишилося проїхати всього 34 тис. км, і бажаний результат буде досягнутий. Якщо порахувати весь шлях, то автомобіль здійснив разом зі своїм господарем тисячу кіл навколо землі! Сьогодні Гордону 72 роки, а його авто в 2011 році відзначило своє п’ятдесятиріччя. Він на всі сто відсотків упевнений у своїй машині і в її можливостях. Єдине, про що турбується щасливий автомобіліст – чи вистачить у нього самого сил для досягнення поставленої мети? Багатьох дивує, як Гордону вдається утримувати свою машину в ідеальному порядку більше 50 років. Тим, хто мріє дізнатися його секрет, пенсіонер дає пораду: почніть догляд за своїм автомобілем з вивчення інструкції з експлуатації.


Не пропустіть